Organizirajte Team Building u

Muzeju iluzija

KONTAKTIRAJTE NAS
team building hero slika event mi zadar 1200×900 (1)

Planirajte Vaš team building u Muzeju iluzija Zadar!

Tražite jedinstven prostor za Vaš team building event? Muzej iluzija Zadar pravo je mjesto za Vas! Rezervacija termina je 14 dana prije događaja.

Kroz igru i zabavu saznajte više o Vašim kolegama/zaposlenicima i njihovim osobinama. Vaš tim na taj će se način odmaknuti od radne svakodnevice i učvrstiti odnose među sobom. Program je baziran na Dilemma games didaktičkom programu koji uspješno potiče i unaprjeđuje timski rad. Naše iluzije potaknuti će vas da razmišljate izvan okvira te da razvijete kreativna rješenja. Zajedno možemo stvoriti nezaboravno i magično iskustvo za Vaš tim!

Istražite muzej prepun holograma, optičkih varki, rupa bez dna te nesvakidašnjih soba i ponudite Vašim zaposlenicima ili partnerima event sa potpuno drugačijom scenografijom. Usudite se odabrati drugačije!

• team building event galerija1 mi zadar 900×1200 (1)
  • team building event galerija2 mi zadar 900×1200 (1)
  • team building event galerija3 mi zadar 1200×900 (1)

Započnite planiranje Vašeg posebnog događaja!

Kontaktirajte nas u vezi Vaših želja i prijedloga te priredite Vašem timu provod za pamćenje!

E-mail: [email protected] ili nazovite +385 23 316 803

Ime / Naziv tvrtke *
    Email adresa *
    Dodatni detalji i informacije
    Sudionici
    Datumi
    Dodatni detalji i informacije

Ova stranica je zaštićena od strane reCAPTCHA-e i Google Pravilima o privatnosti i Uvjetima korištenja vrijede.

ŠTO KAŽU NAŠI POSJETITELJI:

• “We had the best time today! Would definitely recommend it as a fun family outing, date day or nights with friends!”

Jenna Williams

• “This was so much fun. Strongly recommend you check it out. The staff are so helpful and friendly.”

Mary Smith

• “We had amazing time at the Museum! We have awesome pictures and memories to share with our family!”

Sarah Harris

Sve recenzije: