Organizirajte rođendansku proslavu za pamćenje u

Muzeju iluzija Zadar

KONTAKTIRAJTE NAS
rođendanska proslava hero slika event mi zadar 1200×900 (1)

Planirajte rođendansku proslavu u Muzeju iluzija Zadar

Muzej iluzija Zadar kroz atraktivne i zabavne eksponate nudi neponovljivo vizualno, osjetilno i edukativno iskustvo za Vašeg slavljenika i sve uzvanike. Kako bi rođendan bio potpuni hit u mogućnosti smo osigurati iluzionista koji će zabavu upotpuniti setom trikova, ponuditi svoju pomoć u slaganju didaktičkih igara, mozgalica i slagalica te fotografirati uzvanike u jednoj od naših nevjerojatnih soba. Muzej nudi didaktičke igračke i suvenire za sve uzraste, stoga nakon rođendana sa sobom ponesite iskustvo čuđenja koje ne prestaje ni izlaskom iz carstva iluzija! Cijena karte po djetetu iznosi 10€. Ulaznica za jednog roditelja je GRATIS. Cijena animatora iznosi 50€ – na zahtjev. Trajanje rođendana je oko 90 min.

U prostoru muzeja nije dozvoljena konzumacija hrane i pića.

Rođendansko slavlje molimo rezervirati minimalno četrnaest (14) dana unaprijed, budući da se planiraju ovisno o dostupnosti termina i ostalim aktivnostima Muzeja.

• rođendanska proslava event galerija1 mi zadar 900×1200 (1)
  • rođendanska proslava event galerija2 mi zadar 900×1200 (1)
  • rođendanska proslava event galerija3 mi zadar 1200×900 (1)

Započnimo planiranje Vašeg posebnog događaja!

Za sve informacije i najave evenata molimo da nas kontaktirate putem maila [email protected] ili telefonom na +385 23 316 803

Ime / Naziv tvrtke *
    Email adresa *
    Koliko ima djece (12 ili manje)?
    Dodatni detalji i informacije
    Sudionici
    Datumi
    Dodatni detalji i informacije

Ova stranica je zaštićena od strane reCAPTCHA-e i Google Pravilima o privatnosti i Uvjetima korištenja.

ŠTO KAŽU NAŠI POSJETITELJI:

• “We had the best time today! Would definitely recommend it as a fun family outing, date day or nights with friends!”

Jenna Williams

• “This was so much fun. Strongly recommend you check it out. The staff are so helpful and friendly.”

Mary Smith

• “We had amazing time at the Museum! We have awesome pictures and memories to share with our family!”

Sarah Harris

Sve recenzije: