Organizirajte korporativni event u

Muzeju iluzija

KONTAKTIRAJTE NAS
korporativni eventi hero slika event mi zadar 1200×900 (1)

Planirajte korporativni event u MI Zadar!

Tražite jedinstveni prostor za Vaš korporativni event? Muzej iluzija Zadar pravo je mjesto za Vas! Muzejske površine i eksponati prikladni su za brendiranje i marketinšku promociju te garantiraju odličnu vidljivost na društvenim mrežama. Svaki korporativni event je drugačiji, zbog čega Vam nudimo fleksibilan i personaliziran pristup planiranju Vašeg događaja. Naš tim iskusnih organizatora osigurat će Vam prilagođeno iskustvo kreirano po Vašim željama!

Sva događanja molimo rezervirati minimalno četrnaest (14) dana unaprijed, budući da se planiraju ovisno o dostupnosti termina i ostalim aktivnostima muzeja. Za svaku grupu od 10 posjetitelja Muzej osigurava besplatan ulaz za voditelja grupe.

Za sve informacije i najave evenata molimo da nas kontaktirate putem maila [email protected] ili telefonom na +385 23 316 803

• korporativni event galerija1 mi zadar 900×1200 (1)
  • korporativni event galerija2 mi zadar 900×1200 (1)
  • korporativni event galerija3 mi zadar 1200×900 (1)

Započnimo planiranje Vašeg posebnog događaja!

Tražite li jedinstveni zabavni koncept za Vaš korporativni event? Muzej iluzija Zadar nadmašit će Vaša očekivanja! Kontaktirajte nas za iskustvo prilagođeno Vašim specifičnim potrebama.

Ime / Naziv tvrtke *
    Email adresa *
    Dodatni detalji i informacije
    Sudionici
    Datumi
    Dodatni detalji i informacije

Ova stranica je zaštićena od strane reCAPTCHA-e i Google Pravilima o privatnosti i Uvjetima korištenja vrijede.

ŠTO KAŽU NAŠI POSJETITELJI:

• “We had the best time today! Would definitely recommend it as a fun family outing, date day or nights with friends!”

Jenna Williams

• “This was so much fun. Strongly recommend you check it out. The staff are so helpful and friendly.”

Mary Smith

• “We had amazing time at the Museum! We have awesome pictures and memories to share with our family!”

Sarah Harris

Sve recenzije: